Yaşam

Hukuki Süreç Başladı: Cansel Açıklama Yapıyor

Tam 5 yıl sonra yeniden hayranlarının karşısına çıkan Kısmetse Olur, geçtiğimiz ay yesyeni formatıyla yayın hayatına başladı. Tansiyonun bir an olsun düşmediği nikah programında gelin ve damat adaylarının isimleri sosyal medyada gündemden düşmüyor. Sık sık dikkat çeken yarışmacılardan biri de tabii ki Cansel Ayanoğlu. Yıllar önce hep pembe renkte gördüğümüz Cansel’in bir görüntüsü ortaya çıktı. Manzaraların sosyal medyayı salladığı anlarda Cansel, iddiaya ilişkin paylaşımlarda bulundu. Kısmetse Olur yarışmacısı hukuki sürecin başladığını duyurdu.

Ayrıntılara bakalım…

2017 yılında ülkemizde evlilik programlarının yasaklanmasının ardından final yapmak zorunda kalan Kısmetse Olur orijinal formatıyla bomba gibi bir geri dönüş yaptı.

Programı izlemeyenlerin bile birçok iddiaya hakim olduğu yapım, sosyal medyanın gündeminden bir an olsun düşmüyor. Serter’in Yaşanan Hikayesi: Aşkın Gücü’nün hikâyesinde kaos, entrika, gözyaşı, yeni aşklar ve ayrılıklar hız kesmeden devam ediyor.

9 gelin ve 9 damat adayının bulunduğu Kısmetse Olur rezidansında adından söz ettiren gelin adaylarından biri de elbette pembe giyen ve muhabbet kuşu tavrıyla dikkat çeken Cansel Ayanoğlu.

Yarışmanın ilk günlerinde burun estetiği ile gündem yaratan Cansel, kıyafeti, konuşması ve tavırlarıyla kısacası ilgi odağı oldu.

Cansel, geçmişte Aybüke ile önemli bir kavga etmişti. Bu olaydan sonra her iki gelin adayı da ilk sarı kartını gördü.

Oğulcan’la çalkantılı bir ilişkisi olan Cansel, sevilen damat adayına karşı sergilediği tavırla da eleştirildi. Arabasının olmadığını söyleyen Oğulcan, “Bakiye yetersiz” deyince tepki aldı.

Programın yarışmacılarını sadece programda değil sosyal medyada da görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Hakan Kakız, çok sayıda damat adayının kendisine Instagram üzerinden mesajlar attığını ortaya çıkardı.

Bizler bu olayın şokunu henüz atlatamamışken Cansel cephesinde bir olay yaşandı. Ortalığın sakin olmadığı günlerde Cansel’in yıllar öncesinden bir videosu ortaya çıktı.

Cansel sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Fenomen gelin adayı yasal sürecin başladığını duyurdu.

“Geçmişten bir şeyler paylaştığınızda ne elde ettiniz, sizi zavallı insanlar?”

”Bacak veya göğüs dekoltesi ne zaman ifşa adı altında değerlendirildi? Yoksa başka bir şey mi oldu? Reşit olmayan bir kızın 8 yıl önceki videolarını ifşa etmek ne kadar doğru? Çocukluğumda eğlenmek için yaptığım yayınlar kimseyi ilgilendirmez. Her zaman yaptığımın arkasında dururum. Hukuki süreç başlatıldı. Sadece bir avukat devreye girer. Reklam iyi ya da kötü değildir aşkım. Unutma, bana da bir şey olmayacak.’

konuyla ilgili düşüncelerin neler?

Gelelim yorumlara…

keles-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu