Yaşam

O Ses Türkiye Rap’in 2. Sezonunda Yükselen Yıldız: Alara Temocin’in Şarkısı Spotify’da Zirveye Ulaştı!

Exxen’in iddialı rap müzik yarışması O Ses Türkiye Rap, sezonun en büyük sürprizini yaşadı. Yeni sezonda Hadise, Sefo, Murda, Mero ve Eypio’dan oluşan heyet grubu yetenek avında başarılı sesleri keşfetmeye devam ediyor. Yarışmanın dikkat çeken yarışmacılarından Alara Temoçin, “Son Bir Kez Sevişelim” adlı şarkısındaki performansıyla izleyenleri ve jüriyi büyüledi. Genç yetenek, programdaki süper performansının ardından Spotify Türkiye Viral 50 listesine girdi ve kısa sürede bir numaraya yükseldi.

O Ses Türkiye Rap 2. sezon 1. bölümde sahne alan Alara Temocin yepyeni bir şarkıyla seyirci karşısına çıktı. Kendine has tarzı ve güçlü sesiyle tüm jüri üyelerini kendine hayran bırakan Temocin, performansıyla stüdyoda büyük alkış aldı ve seyircilerin kalbini kazandı.

Ancak Alara Temocin’in başarısı sadece O Ses Türkiye Rap stüdyosu ile bitmedi. Gösterinin yayınlanmasının ardından “Son Bir Kez Sevişelim” adlı şarkının müziğine izleyicilerden yoğun ilgi görüldü. Temoçin’in şarkısı kısa sürede Spotify Türkiye Viral 50 listesine girdi ve kısa sürede zirveye oturarak adından söz ettirdi.

Alara Temoçin’in bu değerli başarısı, genç yeteneklerin de müzik sahnesinde var olabileceğini kanıtladı. Kendi bestesiyle zirveye ulaşan başarısı, genç sanatçının parlak geleceğine işaret ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberkavak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu